Zadzwoń do nas: (+22) 786-00-70
e-mail: sekretariat@vivo.pl

Magdalena Dmitruk

sychologist-person

Magdalena Dmitruk

Psycholog, zainteresowany głównie wsparciem dzieci oraz ich rodzin w zakresie trudności rozwojowych, komunikacyjnych i wychowawczych. Jest absolwentką Kolegium MISH Uniwersytetu Warszawskiego, na kierunku wiodącym – psychologia. W czasie studiów doświadczenie zdobywała podczas rocznego stażu w Telefonie Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111, prowadzonym przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę.

Umiejętności i wiedzę w zakresie pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami zdobywała podczas pracy w przedszkolu terapeutycznym, poradni psychologiczno-pedagogicznej oraz podczas szkoleń między innymi z zakresu:
• Pracy z dzieckiem z autyzmem
• Komunikacji alternatywnej i wspomagającej (AAC)
• Prowadzenia Treningu Umiejętności Społecznych
• Stosowanej Analizy Zachowania
• Metody Carole Sutton
• Bajkoterapii

Posiada doświadczenie pracy terapeutycznej z dziećmi z niepełnosprawnościami, prowadzenia grupowych zajęć uspołeczniających oraz TUS, prowadzenia warsztatów wsparciowych i wychowawczych dla rodziców. Pracuje z dziećmi z trudnościami w regulacji emocji, lękowymi, z zaburzeniami rozwoju, przechodzącymi duże zmiany życiowe. W kontakcie z dziećmi i rodzicami najbardziej ceni uważność i wrażliwość na drugiego człowieka, dostrzeganie mocnych stron i szukanie dopasowanych indywidualnie rozwiązań. Prywatnie jest mamą dwóch dziewczynek w wieku przedszkolnym, próbująca sił w rękodziele i śpiewaniu.

(+22) 786-00-70